Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Bydgoszcz FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Bydgoszcz

Frans Auto jest firmą specjalizującą się w skrzyniach biegów. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w usługach z nimi związanych, dzięki obecności na rynku od lat 90-tych. Jest to jedno z najlepszych i najpewniejszych przedsiębiorstw tego typu w Bydgoszczy. Główną ofertą firmy jest regeneracja i naprawa skrzyń.

Polega ono na pełnej rozbiórce i diagnozie skrzyni, po czym wymieniane są zużyte elementy, całość jest czyszczona przez odpowiednie narzędzia, diagnozowana na nowo, dla stuprocentowej pewności co do prawidłowości działania i składana na nowo.

Po wszystkim przeprowadzana jest kolejna weryfikacja, mająca określić czy nowe elementy spełniają wymagania klienta i czy działają w pełni sprawnie. Wszystkie części sprowadzane są od producentów światowej klasy, dzięki czemu gwarantowana jest długa i bezawaryjna praca zregenerowanej skrzyni. Zakład Frans Auto oferuje również naprawę skrzyń biegów w serwisie lokalnym.

Po jej rozebraniu, mechanicy wyceniają naprawę i jeśli klient się na nią zdecyduje, natychmiast podejmowana jest regeneracja.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.