Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Opolskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Opolskie

Jesteś zainteresowany regeneracją skrzyni biegów? A może zakupem nowej? Martwisz się o swoje auto i stawiasz na profesjonalistów? Nie mogłeś trafić lepiej!

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się regeneracją, a także sprzedażą i montażem skrzyń biegów. Jak rozpoczęła się nasza przygoda? W naszym firmowym samochodzie awarii uległa przekładnia. Niestety, nie mogliśmy znaleźć nikogo, kto pomoże nam w bardzo szybkim czasie, a my potrzebowaliśmy samochodu, aby wykonywać swoje codzienne obowiązki. Daliśmy więc radę sami i dajemy do tej pory. Tak narodziła się nasza pasja do naprawy skrzyń biegów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dużej wiedzy, jaką nabywaliśmy przez cały okres funkcjonowania, gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty! Każdy z naszych Klientów otrzyma profesjonalnie zregenerowany produkt. Jesteśmy pewni, że podołamy oczekiwaniom nie tylko wymagających pojazdów, ale i Klientów.

Jeżeli zdiagnozowanie przyczyny stanowi dla nas jakikolwiek problem, decydujemy się na jazdę testową. Pozwala ona na ułatwienie nam zadania, a Wam - na zaoszczędzenie pieniędzy poprzez niepotrzebny zakup skrzyni biegów.

Działamy dla Was! Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - opolskie służy pomocą!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.