Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Kujawsko-Pomorskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Kujawsko-Pomorskie

Nie wiesz dlaczego Twoja skrzynia biegów uległa awarii? Szukasz sprawdzonej firmy, która się tym zajmie? Nie mogłeś trafić lepiej. Naprawimy, zregenerujemy lub wymienimy Twoją skrzynię biegów na nową!

Jesteśmy firmą zajmującą się regeneracją, a także sprzedażą i naprawą skrzyń biegów od lat 90-tych. Nasza przygoda ze skrzyniami rozpoczęła się jednak dość nietypowo. Wybierając się do pracy, w naszym samochodzie firmowym przekładnia uległa awarii. Niestety, żaden mechanik nie mógł nam pomóc na cito, więc postanowiliśmy zająć się tym sami i z powodzeniem udało nam się ją naprawić. Udaje się do dziś.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wciąż zdobywanej wiedzy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wyłącznie profesjonalne usługi. Zregenerowanie skrzyni biegów, naprawa, a także jej sprzedaż i wymiana. Wychodzimy na przeciw nie tylko najbardziej wymagającym samochodom, ale i ich właścicielom. Pomagamy dobrać Ci odpowiednią skrzynię biegów do Twojego samochodu, a w momencie, kiedy nie możemy jednoznacznie zdiagnozować problemu, decydujemy się na jazdę próbną. Nam pomaga to zaoszczędzić wiele czasu, a naszym Klientom pieniądze.

Od niedawna działamy także w poszczególnych miastach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jesteśmy do Twoich usług!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.