Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Elbląg FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Elbląg

Skrzynia biegów należy do jednych z najważniejszych mechanizmów wyposażenia samochodu. Nawet najmniejszy defekt prowadzi do uniemożliwienia dalszej jazdy. W sytuacji awarii skrzyni biegów można zdecydować się na dwa rozwiązania: albo wymienić skrzynię na nową, albo spróbować zregenerować mechanizm przekładni biegów. Firma Frans-Auto od ponad 20 lat zajmuje się regeneracją i naprawą skrzyń biegów Elbląg.

U nas w pierwszej kolejności sprawdzamy skrzynię biegów w Państwa aucie. Po rozebraniu jej na drobne elementy, myjemy je, oczyszczamy z wszelkich zabrudzeń i weryfikujemy pod wieloma względami. Może okazać się, że sama wymiana łożysk, uszczelniaczy w skrzyni biegów wystarczy do jej reaktywacji. Jeżeli usterka jest poważniejsza, nie poddajemy się, usilnie szukamy problemu, próbujemy do skutku zregenerować skrzynię biegów. Ostatecznie, gdy wszystkie zabiegi okażą się nieskuteczne, wymieniamy skrzynię biegów w Państwa samochodzie.

Konsultujemy się z Państwem na każdym etapie naprawy i regeneracji skrzyni biegów. Po zaakceptowaniu przez Was wstępnego kosztorysu naprawy, realizujemy zaplanowane zdania. Nasz wieloletni trud i zaangażowanie w prace nad skrzyniami biegów docenili nasi klienci, którzy rekomendują naszą firmę jako sprawdzonego partnera od regeneracji i naprawy skrzyń biegów – Elbląg i inne miasta.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.