Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Opole FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Opole

Użytkownicy  samochodów i innych pojazdów mogą od czasu do czasu spotkać się z problemem skrzyni biegów. Pojazd  nie nadaje się wówczas do użytku. Można wymienić skrzynię biegów na nową, ale możliwa jest również jej regeneracja. Nie wszystkie serwisy i warsztaty samochodowe podejmują się dokładnego sprawdzenia skrzyni biegów, od razu proponując wymianę. W firmie Frans-Auto jest inaczej. Od lat 90. specjalizujemy się w regeneracji i naprawie skrzyń biegów Opole.

Świadczymy naszą pomoc w przywracaniu skrzyni biegów do użytku także w innych miastach w Polsce. Zanim zdecydują się Państwo na wymianę skrzyni biegów na nową, co jest kosztowną czynnością, warto spróbować naprawić ją lub zregenerować. Posiadamy duże doświadczenie w regeneracji mechanizmów skrzyniowych. Dostarczone do serwisu skrzynie rozbieramy na najmniejsze elementy, które staranie analizujemy i wielokrotnie sprawdzamy.  W wielu przypadkach udaje się nam naprawić skrzynię biegów.

Wielu naszych klientów, którym przed laty zregenerowaliśmy skrzynię biegów, do dziś używa jej w swoim pojeździe. Części zamienne, jakie montujemy w Państwa pojazdach, pochodzą od markowych partnerów, z którymi od wielu lat współpracujemy. Powierzając nam do naprawy lub regeneracji skrzynię biegów w Waszym samochodzie, oddajecie ją w najlepsze ręce.

Nasza działalność narodziła z pasji do naprawy i regeneracji, bez której firma Frans-Auto nigdy by nie powstała. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.