Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Zabrze FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Zabrze

Nasza firma zajmuje się regeneracją skrzyń biegów od lat 90-tych. Całą przygodę rozpoczęliśmy od tego, że przekładnia w naszym samochodzie firmowym uległa awarii. Szukanie kogoś, kto szybko mógłby nam pomóc nie przyniosło żadnych rezultatów, więc musieliśmy dać radę sami. Dajemy radę do tej pory.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz niemałej wiedzy, jakie zdobyliśmy przez cały okres naszej działalności, jesteśmy w stanie zaoferować każdemu naszemu Klientowi produkt, który będzie profesjonalnie zregenerowany, a także spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Ponadto, pomagamy dobrać właściwy typ skrzyni biegów do każdego auta, jakie do nas przyjedzie.

W sytuacjach, kiedy nie jesteśmy w stanie prawidłowo zdiagnozować problemu w pojeździe, odbywa się jazda testowa. Dzięki niej zarówno my, jak i nasi Klienci skorzystają. Wy unikniecie niepotrzebnego zakupu oraz zaoszczędzicie pieniądze, my natomiast czas.

Od niedawna funkcjonujemy również na terenie Zabrza. Chcemy maksymalnie ułatwić naszym Klientom dostęp do odpowiedniej skrzyni biegów.

Jesteśmy dla Was! Zapraszamy do kontaktu. Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Zabrze do Twoich usług!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.