Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Małopolskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Małopolskie

Interesuje Cię zakup nowej skrzyni biegów? A może jej regeneracja? Stawiasz na profesjonalny montaż? Nie mogłeś trafić lepiej!

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą oraz regeneracją skrzyń biegów. Nasza przygoda rozpoczęła się dość nietypowo. W naszym samochodzie firmowym zepsuła się przekładania. Niestety, nikt nie był w stanie pomóc nam "tu i teraz", a my potrzebowaliśmy samochodu do pracy. Musieliśmy więc dać radę sami i dajemy do tej pory!

Dzięki naszej niemałej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, jakie nabywaliśmy przez cały okres funkcjonowania naszej firmy, każdy nas Klient otrzymuje profesjonalnie zregenerowany produkt. Jesteśmy pewni, że spełnimy wymagania nie tylko najbardziej wymagających pojazdów, ale również ich właścicieli!

W momencie, kiedy nie możemy prawidłowo zdiagnozować problemu w samochodzie, udajemy się na jazdę testową. Pozwala ona rozwiać nasze wątpliwości, a korzystamy z niej nie tylko my, ale również nasi Klienci. My oszczędzamy czas, Wy niepotrzebnej straty pieniędzy.

Funkcjonujemy na terenie małopolski, ale nie tylko. Znajdziesz nas również we Wrocławiu, Toruniu czy Tychach.

Działamy dla Was! Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - małopolskie służy pomocą!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.