Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Poznań FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się profesjonalnym regenerowaniem skrzyń biegów, a także ich naprawą. Z naszych usług skorzystać mogą klienci z różnych miast, w tym również mieszkańcy miasta Poznań.

Aby rozpocząć proces regeneracji skrzyni biegów, klient musi podać wszystkie jej parametry niezbędne do prawidłowej identyfikacji i zamówienia skrzyni, która jest zamontowana w samochodzie klienta. Następnie odpowiedni model skrzyni jest odszukiwany w magazynie, dostarczany do rozebrania i przeglądu.

Gdy skrzynia biegów zostanie całkowicie rozmontowana, wszystkie jej elementy podlegają szczegółowej ocenie. Te, które są zużyte lub uszkodzone, zostają wymienione. Kolejnym krokiem jest umycie całości w automatycznych myjkach wysokociśnieniowych.

Po umyciu wszystkich elementów przeprowadzana jest ich następna ocena, by upewnić się, że każdy z podzespołów będzie spełniał wymagania klienta. Następnie montowane są nowe łożyska, a jeśli jest to wymagane w danym modelu skrzyni, przeprowadzana jest regulacja łożysk. Łożyska i uszczelniacze, których używamy, są produkowane przez uznanych dostawców i zapewniają długie i bezawaryjne działanie skrzyni biegów. Ostatni krok to skręcanie skrzyni, która czeka na montaż w samochodzie klienta.

W naszym przedsiębiorstwie nie tylko zregenerujesz skrzynię biegów, ale także ją naprawisz. Skrzynia zostanie rozebrana, a kosztorys przedstawiony klientowi. Jeśli go zaakceptuje, przystępujemy do regeneracji.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.