Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Lublin FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Lublin

Podczas awarii przekładni w samochodzie firmowym, okazało się, że nie mogliśmy liczyć na szybką pomoc, wtedy stwierdziliśmy, że „damy radę sami" i tak rozpoczęła się nasza przygoda z regeneracją skrzyni biegów w latach 90-tych.

Musisz nam podać wszelkie parametry do prawidłowej identyfikacji skrzyni biegów zamontowanej w Twoim samochodzie. Następnie ten model jest  odszukiwany w magazynie i podawany rozbiórce. Następnie poszczególne elementy są odpowiednio sprawdzane, uszkodzone części są wymieniane, całość jest myta w myjkach wysokociśnieniowych.

Gdy wszystkie części są czyste przeprowadzany koleją weryfikacja, aby mieć pewność, że wszystkie podzespoły dopasowane są do Twoich oczekiwań. W kolejnym kroju montujemy nowe łożyska i je regulujemy, jeśli jest taka potrzeba.

Zapewniamy łożyska i uszczelniacze renomowanych producentów, które zapewniają długie i bezawaryjne działanie. Skrzynia biegów jest skręcana i gotowa do zamontowane do Twoim aucie. Po demontażu części przedstawiamy Ci kosztorys, po jego akceptacji zajmuje się regeneracją skrzyni biegów.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.