Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Gdańsk FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Gdańsk

Zajmujemy się regeneracją skrzyń biegów od wielu lat - początki działalności naszej firmy przypadają na lata 90-te. W tym czasie walczyliśmy z awarią przekładni w samochodzie firmowym i zgodnie stwierdziliśmy, że sami damy radę to naprawić. To zrodziło pasję do naprawy części w aucie, które od czasu do czasu ulegają usterkom. Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy rozwiązania dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, co pozwala wychodzić naprzeciw potrzebom każdego kierowcy. Pomagamy dobrać dany typ skrzyni biegów do Twojego auta i stawiamy na nowoczesne technologie. W sytuacji, gdy masz problem z wymianą, możesz skorzystać z zamontowania zakupionej skrzyni biegów w naszym serwisie. To spore ułatwienie, które wiąże się z oszczędnością czasu i kosztów.

Niekiedy nie jest łatwo zdiagnozować problemu występującego w aucie, dlatego oferujemy jazdę testową, która pozwala uniknąć niepotrzebnego zakupu skrzyni biegów.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.