Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Mazowieckie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Mazowieckie

Nasza firma zajmuje się m.in. profesjonalną regeneracją i naprawą skrzyń biegów w woj. mazowieckim. Jeśli więc mieszkasz na terenie największego polskiego województwa, a ze skrzynią biegów w Twoim aucie ewidentnie dzieje się coś niedobrego - skontaktuj się z nami i oddaj ją w ręce profesjonalistów.

Działamy w pełni fachowy, rzetelny i jawny sposób. Rozbieramy skrzynię biegów i diagnozujemy problem. Na bieżąco informujemy klientów o przewidywanych kosztach naprawy i gdy ustalimy szczegóły - zabieramy się do pracy. Wszystkie zepsute lub wyeksploatowane elementy skrzyni zostają wymienione. Następnie wykonujemy dokładne czyszczenie sprzętu przy pomocy myjek wysokociśnieniowych, po czym weryfikujemy działanie skrzyni uzupełnionej o nowe łożyska i uszczelniacze. Odpowiednio wyregulowany sprzęt jest przez nas skręcany i gotowy do ponownego zamontowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeśli potrzebujesz regeneracji lub naprawy skrzyni biegów na terenie mazowieckiego - nie możesz trafić lepiej!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.