Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Gdynia FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Gdynia

Firma Frans-Auto to profesjonalny serwis regeneracji i naprawy skrzyń biegów działający w wielu miastach Polski. Jeżeli spotkał Was problem ze skrzynią biegów i myślicie, że nic się nie da już zrobić, koniecznie skontaktujcie się z nami. Naprawiliśmy i zregenerowaliśmy już niezliczoną liczbę zużytych skrzyni biegów. Podejmujemy się każdego problemu, bo poza podejściem praktycznym, cechuje nas pasja naprawiania i regeneracji, która narodziła się w nas w latach 90. pod wpływem problemu ze skrzynią biegów w samochodzie firmowym.

Po podaniu przez Państwo wszystkich informacji na temat skrzyni biegów, przystępujemy do jej naprawy i regeneracji. Każdy element jest dokładnie czyszczony, sprawdzamy, w razie konieczności wymieniany na nowy. Staramy się przywrócić do użytku każdą skrzynię biegów. Jeżeli po wielu próbach skrzynia odmawia posłuszeństwa, możecie Państwo wymienić ją u nas na inną.

Dysponujemy szerokim wyborem różnych skrzyń biegów od najlepszych producentów. Posiadamy rzeszę stałych klientów, którzy od lat tylko nam powierzają każdy defekt ze skrzynią biegów. Długofalowa współpraca z nami to gwarancja niezawodnego działania skrzyni biegów w każdym pojeździe.

Na zaufanie naszych stałych współpracowników i nowych klientów pracowaliśmy lata. Zapraszamy do serwisu – regeneracja i naprawa skrzyń biegów Gdynia. Prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub e-mailowy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.