Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Szczecin FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Szczecin

 

Uszkodzenie skrzyni biegów wcale nie musi wiązać się z wymianą na nową. Należy wcześniej upewnić się, czy skrzynia nadaje się do użytku, czy można ją zregenerować. Nasza firma od lat 90. naprawia i regeneruje skrzynie biegów Szczecin. Świadczymy nasze usługi również w innych miejscowościach w Polsce. Klienci, którzy dostarczają nam pojazdy z uszkodzoną skrzynią biegów wiedzą, że zanim dojdzie do wymiany skrzyni na inną, stara skrzynia zostanie solidnie sprawdzona.

Podejmujemy próby wielokrotnej weryfikacji elementów skrzyniowych. Rozbieramy mechanizm na najdrobniejsze części, myjemy każdy element pod ciśnieniem. Jeżeli części są zużyte, wymieniamy je na nowe. Czasami to wystarczy, aby przywrócić skrzyni biegów żywotność. Jeżeli jednak nadal nie działa prawidłowo, po konsultacji z Państwem, wymieniamy skrzynię biegów na inną. Posiadamy bogaty asortyment skrzyń biegów do różnych pojazdów.

Firma Frans-Auto zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie w naprawie i rekonstrukcji różnych skrzyń biegów. Ten skomplikowany machizm można naprawić. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić i na jakie punkty skrzyni biegów zwrócić szczególną uwagę. Polecamy Państwu nasz serwis – miejsce specjalizujące się w naprawie i regeneracji różnych skrzyń biegów. Zapraszamy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.