Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Podlaskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Podlaskie

Skrzynia biegów to skomplikowany mechanizm, którego poznanie wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Od lat 90. zajmujemy się regeneracją i naprawą skrzyń biegów – podlaskie.

Staramy się rozwiązać każdy problem wykryty w przekładni biegowej. Proponujemy Państwu regenerację skrzyni biegów, która odmówiła Wam posłuszeństwa i nie działa prawidłowo. Wymiana skrzyni na nową albo zregenerowaną również jest możliwa w naszym serwisie. W pierwszej kolejności próbujemy uratować starą skrzynię. Rozbieramy ją na części, myjemy, przyglądamy się częściom i szukamy problemu. Często znajdujemy przyczynę usterki. Zregenerowana skrzynia może służyć jeszcze wiele lat. Nasi klienci przekonali się o tym, czemu dali wyraz w pozytywnych opiniach umieszczonych w Internecie. Jeżeli macie Państwo problem ze skrzynią biegów, zgłoście się do nas. Zajmiemy się nim najlepiej jak potrafimy. Po wstępnej analizie skrzyni biegów w Waszym pojeździe, przedstawimy Wam kosztorys naprawy. Po Waszej akceptacji przystąpimy do zregenerowania przekładni biegów w Waszym samochodzie lub innym pojeździe.

Frans-Auto to profesjonalna obsługa, doradztwo i specjaliści, którzy realizują zadanie do skutku. Można na nas polegać. Zaufało nam wielu klientów, których auta do dziś jeżdżą z zregenerowaną skrzynią biegów. Zapraszamy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.