Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Rzeszów FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Rzeszów

Skrzynia biegów to główny element konstrukcji większości pojazdów mechanicznych. Ma ona za zadanie przekazywać moc z silnika na koła oraz zmieniać prędkość obrotową samochodu. Jej kondycja i sprawność zależy głównie od warunków eksploatacji oraz dbałości serwisowej.

 

Naprawa skrzyni biegów to czasochłonna i angażująca usługa. W większości przypadków konieczna jest bowiem rozległa diagnoza i nierzadko demontaż całego systemu. Z pewnością powinniśmy skorzystać z usług doświadczonych fachowców.  

 

Regeneracja skrzyni biegów - Rzeszów to coś więcej niż jej naprawa. Taki sprzęt jest doprowadzony do stanu, w którym funkcjonuje zdecydowanie sprawniej niż poprzednia. Na pytanie, czy lepiej naprawić skrzynię biegów, czy kupić zregenerowaną ciężko jest jednoznacznie udzielić odpowiedzi. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. W momencie, kiedy to mała usterka bardziej opłacalna wydaje się naprawa elementu, natomiast w przypadku znaczącej awarii być może ekonomiczniej jest nabyć skrzynię biegów po regeneracji.  

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.