Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Wałbrzych FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Wałbrzych

Firma Frans-Auto zajmuje się regeneracją i naprawą skrzyń biegów w Wałbrzychu. Jeśli zauważyłeś, że ze skrzynią biegów dzieje się coś niedobrego: zacina się lub biegi 'nie wchodzą' to są to pierwsze oznaki tego, że warto udać się do specjalisty od skrzyń biegów. Warto zrobić to już teraz - ponieważ później może okazać się, że wymagana jest wymiana całej skrzyni co wiąże się z bardzo dużymi kosztami.

Działamy bardzo profesjonalnie - wiemy jak rozkręcić skrzynię biegów z każdego samochodu. Po wyciągnięciu skrzyni jesteśmy w stanie zdiagnozować i wycenić koszta naprawy. Wielu naszych klientów obawia się, że całkowity koszt naprawy poznają dopiero po wykonaniu usługi. Nic bardziej mylnego - we Frans-auto klient zna koszt naprawy zaraz po zdiagnozowaniu problemu.

Używamy jedynie oryginalnych części lub zamienników, które wiemy, że oferują doskonałą jakość. Wszystkie zepsute lub zużyte części zostaną wymienione, a sama skrzynia biegów dokładnie oczyszczona i ponownie nasmarowana by zagwarantować bezawaryjną pracę przez długi czas.

Jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie się zajmuje regeneracją i naprawą skrzyń biegów Wałbrzych - skontaktuj się z nami.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.