Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Zielona Góra FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Zielona Góra

Jeżeli interesuje Cię regeneracja i naprawa skrzyń biegów w Zielonej Górze, to nie mogłeś lepiej trafić. Świadczymy kompleksowe, wysokiej jakości usługi w tym zakresie.

Jedyne, co musisz zrobić, to podać parametry niezbędne do prawidłowej identyfikacji i rozpoczęcia procesu regeneracji. Na czym to polega? Najpierw odszukujemy właściwy model skrzyni biegów w naszym magazynie, następnie poddajemy go rozbiórce. Szczegółowo sprawdzamy wszystkie elementy, wymieniając zużyte części. Używamy wyłącznie tych, które pochodzą od sprawdzonych producentów. W kolejnym etapie myjemy całość w automatycznych myjkach ciśnieniowych. Kiedy wszystkie elementy są już czyste i gotowe do złożenia, poddajemy je ponownej weryfikacji, by mieć pewność, że wszystko działa tak, jak należy. Następnie zajmujemy się montażem nowych łożysk i przeprowadzamy ich regulację. Na koniec skręcamy skrzynię biegów i montujemy ją w Twoim samochodzie.

Zajmujemy się również naprawą skrzyń biegów w Zielonej Górze. Najpierw dokonujemy wstępnej analizy i przedstawiamy Ci kosztorys. Jeżeli go zaakceptujesz, przystępujemy do działania i rozpoczynamy proces regeneracji. Zależy Ci na współpracy ze specjalistami w branży, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie? Skontaktuj się z nami!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.