Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Płock FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Płock

Skrzynia biegów do ważny mechanizm w każdym aucie. Bez niego niemożliwa jest jazda samochodem lub innym pojazdem. Defekt skrzyni biegów nie oznacza, że nie da się jej naprawić i zregenerować. Firma Frans-Auto od lat podejmuje się regeneracji i naprawy skrzyń biegów Płock. Realizujemy swoje usługi również w innych miastach w Polsce.

Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z naszymi pracownikami, podacie wszystkie niezbędne parametry skrzyni biegów i dostarczycie nam pojazd do serwisu. Rozbierzemy skrzynię biegów na części, każdą z nich wymyjemy, wyczyścimy i precyzyjnie sprawdzimy. Wszystkie elementy skrzyni biegów są wielokrotnie sprawdzane. W przypadku mocnego zużycia, wymieniamy je na nowe, a jeżeli skrzynia mimo usilnych prób nie nadaje się do regeneracji, zamieniamy ją – za Państwa zgodą - na inną.

Posiadamy mechanizmy skrzyniowe od najlepszych markowych producentów. Staramy się, by nasi klienci zawsze byli zadowoleni i chętnie odwiedzili nas kolejny raz. Grono naszych stałych klientów każdego roku jest coraz większe, a w Internecie można przeczytać o nas wiele pochlebnych recenzji. Naprawa i regeneracja skrzyni biegów jest możliwa i warto podejmować ten trud, aż do skutku.

Tej idei jesteśmy wierni od lat 90., kiedy to zaczęła się nasza przygoda z naprawą i regeneracją skrzyni biegów w aucie firmowym.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.