Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Kielce FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Kielce

Potrzebujesz kupić skrzynię biegów? A może ją zregenerować? Chcesz skorzystać z niekwestionowanego serwisu opon? Jesteśmy właśnie dla Ciebie! Od lat zajmujemy się sprzedażą i regeneracją skrzyń biegów.

Nasza przygodą rozpoczęła się w latach 90-tych za sprawą zepsutej przekładni w naszym firmowym samochodzie. Ulega ona awarii, a żaden specjalista nie był w stanie pomóc nam szybko - na "tu i teraz". Sami zajęliśmy się zatem naprawą, a nasze usługi kontynuujemy do tej pory.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także ogrom wiedzy w zakresie sprzedaży oraz regeneracji skrzyń biegów. Wszystko to za sprawą długiego okresu naszej działalności. Każdy nasz Klient otrzymuje satem profesjonalnie zregenerowany produkt. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających samochodów oraz ich właścicieli. Zajmujemy się również prawidłowym doborem skrzyni biegów do samochodów.

Funkcjonujemy na terenie Kielc i nie tylko. W momencie, kiedy nie jesteśmy w stanie zdiagnozować problemu, zabieramy samochód na jazdę testową. Wówczas wszystko staje się jasne - nasi Klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, a my czas.

Działamy dla Was! Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Kielce do Twoich usług!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.