Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Świętokrzyskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Świętokrzyskie

Jesteśmy firmą zajmującą się regeneracją, a także sprzedażą skrzyń biegów od przeszło 20 lat. Nasza przygoda z tym tematem rozpoczęła się z momentem, kiedy to w naszym samochodzie firmowym przekładnia uległa awarii. Potrzebowaliśmy wówczas kogoś, kto szybko byłby w stanie naprawić ją. Poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu, a my musieliśmy zdać się na siebie. Dajemy sobie radę do tej pory.

Nasz doświadczenie oraz wiedza nieustannie rosną w siłę. Z czystym sumieniem oferujemy każdemu naszemu Klientowi zregenerowany produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pojazdów oraz ich właścicieli. Co więcej, pomożemy również w doborze właściwego typu skrzyni biegów do każdego samochodu, jaki do nas trafi.

W sytuacji, gdy nie jesteśmy w 100% pewni, jaka jest przyczyna problemu, wybieramy się na jazdę testową. Dzięki temu my zaoszczędzimy nasz czas, z nasi Klienci pieniądze.

Obecnie funkcjonujemy także na terenie województwa świętokrzyskiego. Cel, jaki sobie wyznaczamy to maksymalne ułatwienie dostępu naszym Klientom do odpowiedniej technologii.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu! Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - świętokrzyskie do Twoich usług!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.