Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Rybnik FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Rybnik

Skrzynia biegów po wielu latach użytkowania pojazdu może odmówić posłuszeństwa. Czy to jednak oznacza wymianę na nową? Firma Frans-Auto od kilkudziesięciu lat trudni się profesjonalną regeneracją i naprawą skrzyń biegów Rybnik. Przyjmujemy zlecenia na zregenerowanie nawet najbardziej uszkodzonej skrzyni biegów. Z naszą pomocą możecie Państwo odzyskać po ponownego użytku skrzynię biegów w Waszym samochodzie.

Podejmujemy się regeneracji skrzyń biegów w różnych pojazdach. Rozbieramy skrzynie na części, myjemy je myjką pod ciśnieniem, czyścimy, dokładnie analizujemy je pod kątem funkcjonalności. Posiadamy wymienne elementy do skrzyni biegów od najlepszych producentów. Robimy wszystko, by przywrócić żywotność uszkodzonej lub zużytej skrzyni biegów. Jeżeli okaże się to niemożliwe, wymienimy w Państwa pojeździe skrzynię na inną. Etapy regeneracji i wymiany skrzyni konsultujemy z Państwem, przedstawiamy wstępny kosztorys i przystępujemy do działania po Waszej akceptacji.

Zapraszamy do naszego profesjonalnego serwisu, który przez lata działalności zdobył sobie uznanie i zaufanie szerokiego grona klientów. Z wieloma klientami znamy się kilkanaście lat, a nawet od początku naszej działalności w latach 90. Nie zostawiamy żadnego klienta w potrzebie. Jeżeli powierzą nam Państwo problem ze skrzynią biegów, pomożemy najlepiej jak potrafimy. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.