Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Lubuskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Lubuskie

Kierowcy samochodów i innych pojazdów czasem stoją przed trudną decyzją wymiany skrzyni biegów. Taką decyzję zawsze można podjąć. Warto wcześniej upewnić się, czy na pewno skrzynia biegów wymaga wymiany.

Nasza firma od kilkudziesięciu lat regeneruje i naprawia skrzynie biegów – lubuskie. Nie każdy warsztat czy serwis samochodowy podejmuje się tego zdania. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie nawet najbardziej zużytych i uszkodzonych skrzyń biegów. Wiele razy przekonaliśmy się, że starą skrzynię biegów można zregenerować. Zabieg o wiele tańszy od zakupu nowej skrzyni. Naprawiony i zregenerowany mechanizm biegowy może posłużyć jeszcze wiele lat. Aby się przekonać, czy da się zregenerować skrzynię biegów w Waszym pojeździe, skontaktujcie się z Frans-Auto. Rozbierzemy skrzynię na części pierwsze i dokładnie je sprawdzimy. W razie potrzeby, wymienimy uszczelniacze, łożyska i sprawdzimy pozostałe elementy mechanizmu biegowego. Regenerujemy skrzynie biegów ponad 20 lat. Często z pozytywnym rezultatem. W przypadku, gdy próba regeneracji zakończy się niepowodzeniem, proponujemy Państwu wymianę skrzyni biegów. Przed oddaniem pojazdu, wykonują Państwo jazdę próbną, która pozwala upewnić się, czy wszystko jest w porządku.

Pomogliśmy wielu klientom w woj. Lubuskim i w innych regionach kraju. Zapraszamy do kontaktu. Profesjonalna regeneracja skrzyń biegów w Frans-Auto.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.