Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Lubelskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Lubelskie

Użytkownicy samochodów, którym przydarzyła się awaria przekładni biegów, mogą pomyśleć, że czeka ich spory wydatek na nową skrzynię biegów. Tak jednak być nie musi. Nie wszyscy wiedzą o tym, że wyeksplorowaną skrzynię biegów można zregenerować.

Firma Frans-Auto tym różni się o innych, że regeneruje i naprawia skrzynie biegów – lubelskie. Wiedza i praktyka na bazie doświadczeń z uszkodzoną skrzynią biegów, nauczyły nas, jak poradzić sobie z tym problemem. Po uzyskaniu od Państwa wszystkich informacji o uszkodzonej skrzyni biegów, przystępujemy do jej regeneracji. Ustalamy wstępny kosztorys, w których dokładnie wyszczególniony jest zakres czynności i części, które mogą być potrzebne do wymiany. Skrzynię biegów rozbieramy na najmniejsze elementy, wszystko bardzo dokładnie myjemy, sprawdzamy, poddajemy wielu testom. Bardzo często potrafimy znaleźć przyczynę i przywrócić dawną żywotność skrzyni biegów. Gdy wymiana części nie pomoże, proponujemy Państwu wymianę skrzyni na inną. Na każdym etapie regeneracji i możliwej wymiany skrzyni biegów jesteśmy z Wami w kontakcie.

Wielu naszych klientów od lat z nami współpracuje i chwali sobie tę współpracę. Na dobrą opinię pracowaliśmy od lat 90. Frans-Auto zaprasza do współpracy. Solidni i profesjonalni, zawsze do Państwa usług.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.