Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Dolnośląskie FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Województwo Dolnośląskie

Szukasz firmy, która bezbłędnie zajmie się naprawą Twojej skrzyni biegów? A może potrzebujesz diagnozy, ponieważ nie wiesz jaki problem występuje w Twoim aucie? Służymy pomocą!

Jesteśmy firmą zajmującą się regeneracją skrzyń biegów od lat 90-tych. Nasza przygoda z ich naprawą rozpoczęła się od zepsutej przekładni w naszym samochodzie firmowym. Bardzo długo szukaliśmy kogoś, kto mógłby rozwiązać nasz problem "na już", ponieważ samochód był nam potrzebny do wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety, próby te nie powiodły się, a my sami zajęliśmy się naprawą. Od tamtej pory sami dajemy radę naprawić praktycznie każdą skrzynię biegów.

Dzięki temu, że posiadamy ogromną wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie, każdy nasz Klient otrzymuje profesjonalnie zregenerowany produkt. Stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym samochodom oraz ich właścicielom! Co więcej, pomagamy również dobrać odpowiedni tym skrzyni do pojazdów, z jakimi musimy się zmierzyć.

Od niedawna działamy także w miastach na terenie Dolnego Śląska. Chcąc jak najbardziej ułatwić sprawę nie tylko sobie, ale również Państwu, jeżeli istnieje problem ze zdiagnozowaniem problemu z samochodzie, stawiamy na jazdę próbną. Pozwala ona rozwiać wszelkie wątpliwości, a my mamy wówczas pewność, w którą stronę musimy działać.

Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - dolnośląskie, jesteśmy do Twoich usług!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.