Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Bielsko-Biała FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Bielsko-Biała

Firma Frans-Auto od wielu lat zajmuje się przywracaniem żywotności skrzyń biegów w Państwa pojazdach. W przeciwieństwie do innych warsztatów czy serwisów samochodowych, podejmujemy się trudnego zadania regeneracji i naprawy skrzyni biegów Bielsko-Biała. Jeżeli wystąpił w Waszym aucie problem z przekładnią biegów, skontaktujcie się z Frans-Auto. Rozbierzemy skrzynię biegów na części, wyczyścimy je, sprawdzimy wielokrotnie i wymienimy na nowe.

W wielu przypadkach skrzynię biegów można naprawdę zregenerować, nie ma potrzeby od razu wymienianie jej na inną. Precyzyjnie krok po kroku należy wykryć usterki, wymienić zużyte elementy i skrzynia biegów będzie znowu sprawna. Czasem zdarza się, że mimo dużego wysiłku z naszej strony, skrzynia biegów nie nadaje się do regeneracji. Po konsultacji z Państwem i uzyskaniu Waszej akceptacji, wymienimy skrzynię biegów w pojeździe.

Wszystkie części do zregenerowanych skrzyni pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów.  Przed oddaniem Państwu pojazdu do jazdy testowej, wszystko bardzo dokładnie weryfikujemy, poddajemy wielokrotnym testom. Musimy mieć pewność, że pojazd z naprawiona skrzynią biegów jest bezpieczny i nadaje się do użytku.

Zapraszamy do współpracy na terenie Bielska-Białej. Firma Frans-Auto regeneruje i naprawia skrzynie biegów również w innych miasta Polski.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.