Regeneracja i naprawa skrzyń biegów Białystok FRANS AUTO
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów - Białystok

Firma Frans-Auto to zaufany partner w naprawie i regeneracji skrzyń biegów Białystok i w innych miastach w Polsce. Działamy od lat 90. Od tego czasu naprawiliśmy i zregenerowaliśmy tysiące skrzyń biegów w pojazdach różnego typu. Wielu naszych klientów przekonało się, że potrafimy naprawić i zregenerować skrzynię biegów, którą inne warsztaty i serwisy samochodowe skazały na wyrzucenie. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań. Mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.

W przypadku, gdy skrzynia rzeczywiście jest bardzo zniszczona, proces regeneracji nie przynosi rezultatu, proponujemy klientom wymianę skrzyni na nową. Wielu naszych stałych współpracowników od lat korzysta tylko z naszych usług. Klienci doskonale wiedzą, że nikogo nie pozostawiamy w potrzebie. Zgłoszony do nas problem ze skrzynią biegów rozwiązujemy do końca. Takie podejście do klientów jest naszą domeną od lat. Stąd wiele pozytywnych opinii w Internecie na temat naszej działalności. Spotkał Państwa problem ze skrzynią biegów? Skontaktujcie się z nami, chętnie pomożemy.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uratować Waszą skrzynię biegów. Starannie zweryfikujemy każdy element i mechanizm skrzyni biegów. Wszystkie łożyska i uszczelniacze są sprawdzane, myte i wymieniane na nowe, które pochodzą od najlepszych producentów.  Po regeneracji lub wymianie skrzyni biegów, odbywacie Państwo jazdę testową.

Zapraszamy do współpracy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.