Regenerowane

Skrzynie biegów

oraz sprzęgła, oleje i inne akcesoria do najpopularniejszych marek samochodów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zobacz więcej

Wybierz markę do której szukasz skrzyni lub innych części

ujecie_3

Powierz regenerację skrzyni biegów profesjonalistom - wybierz Frans Auto.

Nasza firma działa na rynku już od lat 90-tych. Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji skrzyń biegów samochodów osobowych i dostawczych, a także montażu skrzyń i ich sprzedaży.

ujecie_3

W ofercie, którą starannie przygotowaliśmy, znalazła się regeneracja skrzyń biegów do wszystkich najpopularniejszych marek samochodów. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, a naszym celem od początku działalności jest sprostanie oczekiwaniom Klientów. Dlatego bazując na rzetelnej wiedzy naszych fachowców oraz wykorzystując profesjonalne zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy, możemy zregenerować w zasadzie każdą skrzynię biegów, dzięki czemu zakup nowej nie będzie konieczny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ofert oraz kontaktu.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

ok-icon

Gwarancja

Jakość, wytrzymałość i długowieczność to podstawa ugruntowanej gwarancji.

Dowiedz się więcej na temat gwarancji
delivery-icon

Warunki dostarczenia

Posiadamy własną flotę transportową i dostarczamy nasze skrzynie biegów na terenie całej Polski.

Poznaj szczegóły dostawy
contactez-nous

Skontaktuj się z nami

Zespół Frans-Auto jest do Państwa dyspozycji od pon. do pt. w godzinach 8:00 – 16:00

tel: 500 750 265 Skontaktuj się z nami

Regenracja skrzyni biegów

Zobacz, jak pracujemy.

<
>
odnowa
01 05

Etap I – Diagnostyka skrzyni biegów

Pierwszym etapem całego procesu regeneracji skrzyni biegów jest dokładna diagnostyka. W tym celu przeprowadzamy demontaż obudowy skrzyni, a następnie sprawdzamy, w jakim stanie znajdują się poszczególne podzespoły. Na podstawie oględzin oceniamy zakres niezbędnych prac oraz dokonujemy wyceny usługi, która jest przedstawiana Klientowi.

odnowa
02 05

Etap II – Przygotowanie skrzyni biegów do regeneracji

Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy stanu technicznego skrzyni biegów i znajdujących się w niej części przystępujemy do oczyszczenia skrzyni, korzystając z automatycznej myjki wysokociśnieniowej.

odnowa
03 05

Etap III – Montaż nowych podzespołów

W zależności od potrzeb montujemy w skrzyni biegów nowe podzespoły: łożyska, koła zębate, wałki, pierścienie. Korzystamy wyłącznie z części najwyższej jakości, od renomowanych producentów, które są dedykowane do konkretnych modeli skrzyń biegów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że zregenerowana przez nas skrzynia będzie pracować jak nowa.

odnowa
04 05

Etap IV – Złożenie i kontrola pracy skrzyni

Kolejnym etapem, następującym po wymianie zużytych podzespołów jest złożenie skrzyni biegów. Ponadto, jeśli łożyska w danym modelu skrzyni wymagają regulacji, to naturalnie korzystając z fachowej wiedzy, realizujemy to zadanie. Gdy skrzynia jest już złożona, przeprowadzamy test kontrolny jej pracy.

odnowa
05 05

Etap V – Montaż skrzyni w samochodzie lub wysyłka

W naszym serwisie nie tylko regenerujemy skrzynie biegów, ale również zajmujemy się ich montażem. Na życzenie Klienta demontujemy skrzynię biegów z samochodu, a po wykonaniu niezbędnych prac montujemy ją. W wypadku, gdy skrzynia została do nas dostarczona np. przez firmę kurierską, a Klient chce wykonać montaż we własnym zakresie – wysyłamy zregenerowaną skrzynię biegów pod wskazany adres.

Regeneracja skrzyń biegów polega na wymianie wszystkich zużytych elementów. Przeprowadzenie tego procesu wymaga specjalistycznej wiedzy i dbałości o szczegóły, ponieważ w rzeczywistości skrzynia biegów jest złożonym elementem pojazdu. Po dostarczeniu przekładni do naszego serwisu, zostaje ona całkowicie rozebrana. Jej poszczególne elementy są poddawane pierwszej serii kontroli. Części nienadające się do użytku lub części wykazujące znaczne zużycie są bezwarunkowo usuwane.
Następnym etapem jest mycie pod wysokim ciśnieniem w myjkach automatycznych. Części wolne od zabrudzeń są ponownie sprawdzane i sortowane. Uszczelki, łożyska, synchronizatory oraz niezgodne lub uszkodzone części są wymieniane na nowe. Do regeneracji skrzyń biegów używamy wyłącznie części oryginalnych lub produkowanych przez renomowanych producentów światowych. Każda skrzynia biegów jest regenerowana zgodnie z wymogami producenta. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują gwarancję bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy samochodem.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Evolved over the years

Simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing.